אודות

חברת Sika הינה קונצרן עולמי עתיר ניסיון וידע, הפועל בענף הבניה והאיטום זה למעלה מ-100 שנים, מובילה בפיתוח וייצור חומרים ומערכות ומתן פתרונות ייחודיים בתחום האיטום, דבקים ומוצרי פוליאוריטן, אלמנטים וחומרים לשימור ושיקום מבנים, עצרי מים, צבעים ועוד מאות מוצרים המיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
החברה חולשת על שוק רחב היקף. לחברה 94 מפעלים ברחבי הגלובוס ובסך הכל מעל ל-110 נציגויות שונות ברחבי העולם עם למעלה מ- 17,000 עובדים.
חברת Sika ידועה באיכות מוצריה ומשקיעה מידי שנה הון רב במחקר ופיתוח מוצרים חדשים, תוך יישום טכנולוגיות חדישות ומתן פתרונות לדרישות השוק הדינמיות.

גילאר בע"מ, נציגת חברת Sika בישראל, מביאה לכם את המוצרים, הפתרונות והטכנולוגיות החדישות ביותר, לאחר שאלו עברו בדיקות קפדניות ביותר, בקרת איכות מחמירה ועמידה בתקנים.

חברת Sika וחברת גילאר, תחת שמה, מיישמות את תקן ISO 9001 העולמי אשר מחייב את החברה לבצע בקרת איכות קפדנית למוצריה כגון:
טמפרטורות אחסון מתאימות, ניהול מלאים, פג תוקף וכד'. כמו כן מייצרת חברת SIKA העולמית, תחת תקן ISO 14001 לשמירה על איכות הסביבה של האיחוד האירופי. התקן מחייב נהלי שמירת איכות הסביבה לחומרים מסוכנים, מחזור, אריזות שאינן מזיקות וכד' וחל על כל המוצרים המיובאים של חברתנו.

בשנת 2010 חגגה חברת Sikaהעולמית 100 שנים של מצוינות בשוק הבניה העולמי.

המוצרים המתקדמים ומגוון הפתרונות מבית Sika, בשילוב הליווי המקצועי של אנשי חברת גילאר בע״מ, מבטיחים לפרויקט שלך מצוינות ללא פשרות ושותפות עם חברה מובילה שמלווה אותך עד אחרון הפרטים.