חברת SIKA היא קונצרן בינלאומי עתיר ידע וניסיון בענף הבניה והאיטום למעלה מ-100 שנים, מובילה בפיתוח וייצור של מוצרים, מערכות ומתן פתרונות ייחודיים בתחום האיטום, דבקים ומוצרי פוליאוריתן, גראוטים, אלמנטים וחומרים לחיזוק, שימור ושיקום מבנים, עצרי מים, צבעים, חומרי גמר וחיפויים ועוד מאות מוצרים המיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

נותנת מענה ופתרונות גם בתחום המוצרים העומדים בתקנים של בניה ירוקה.
מידי שנה מושקע הון רב במחקר ופיתוח מוצרים חדשים, יישום טכנולוגיות חדישות ומתן פתרונות לדרישות השוק הדינאמיות, תוך התאמה למגמות וצרכי השוק.

ל־ SIKA נציגויות ב- 101 ארצות, עם 27,000 עובדים ויותר מ־300 מפעלים ברחבי העולם.
בסוף 2019, זכתה Sika בפרס Swiss Technology Award עבור טכנולוגיית הדבק החדשנית שפיתחה.

גילאר בע"מ, נציגת חברת Sika בישראל, מביאה לכם את המוצרים, הפתרונות והטכנולוגיות החדישות ביותר, לאחר שאלו עברו בדיקות קפדניות ביותר, בקרת איכות מחמירה ועמידה בתקנים. חברת Sika וגילאר, מיישמות את תקןISO 9001 העולמי, תקן ISO 14001 לשמירה על איכות הסביבה של האיחוד האירופאי ותקן ISO 45001 לבטיחות.

המוצרים המתקדמים ומגוון הפתרונות מבית SIKA , בשילוב הליווי המקצועי של אנשי חברת גילאר בע״מ, מבטיחים לפרויקט שלך מצוינות ללא פשרות ושותפות עם חברה מובילה שמלווה אותך עד אחרון הפרטים

נוכחות בינלאומית 0 מדינות
0 עובדים בכל העולם (2021)
מעל 0 מפעלים ברחבי העולם
0 פטנטים רשומים

הגנה

הגנה משפרת את עמידותם של מבנים נושאי עומס ומשמרת אלמנטים חדשים או משוקמים. הפתרונות של Sika מבטיחים הגנה רציפה למבני בטון ופלדה מפני פגעי מזג האוויר, חומרים כימיים, זיהום ואש.

בידוד אקוסטי

בידוד אקוסטי מנחית גלי קול בכל אורכי הגל וכך מפחית הד ורעשים במבנים נושאי עומס ובחללים סגורים. במכונית פרטית, באוטובוס ואפילו בספינת תענוגות, מקטין הבידוד האקוסטי את רעשי המנוע, הדרך והסביבה וכך משפר את נוחות הנוסעים באופן משמעותי.

חיזוק

חיזוק משפר את כושר הנשיאה של מבנים נייחים או דינמיים הנתונים תחת עומס: מסגרת חלון דקה וקלת משקל, שלדת רכב חזקה בטיחותית ואפילו גשרי בטון עצומים. הפתרונות של Sika משמשים לחיזוק מבנים קיימים ולתכנון אופטימלי של מבנים נושאי עומס חדשים.

הדבקה

הדבקה מחברת חומרים שונים בצורה גמישה, חזקה ובלתי־הפיכה. כיום משמשות שיטות הדבקה חדשות להדבקת אלמנטים בכלי רכב, חלונות ואפילו מקטעי בטון השוקלים כמה טונות בגשרים. טכנולוגיות ההדבקה של Sika משפרות את בטיחות המוצר הסופי, נותנות דרור ליצירתיות, מייעלות ומקצרות את תהליך הייצור.

איטום

איטום ממזער חדירת או מעבר נוזלים וגזים בין חללים סמוכים, דרך פתחים או חרכים ותורם לבידוד תרמי. איטום גגות שטוחים רחבי ידיים, מערכת מנהרות מורכבת, מאגרי מים מועדים לפורענות וחזיתות מבנים מתוחכמות מונע חדירת רוחות וגשם, תורם לבידוד התרמי, מגן מפני בלאי ומפחית רעידות, וכך משפר את התנאים השוררים בחדרים שבתוך המבנה ואת נוחות השהייה בהם.

יצירת קשר

    דילוג לתוכן