יותר ביצוע- יותר קיימות

קובץ עקרונות הקיימות (SPM- Sustainability Portfolio Management) הוא המנגנון המשמש את SIKA כדי להעריך ולסווג מוצריה בפלחי שוק מוגדרים במונחים של ביצועים וקיימות. המטרה של קונספט קובץ עקרונות הקיימות (SPM) של SIKA היא לנהל חדשנות וקיימות, למזער סיכונים למינימום ולמקסם את ההזדמנויות של
מוצרים ותיקי מוצרים.
במטרה להרחיב את סל ה"פתרונות ברי קיימא" של החברה- מוצרים המשלבים ביצועים עם קיימות, SIKA תורמת גם למיקוד הלקוחות שלה באמצעות תמיכה במטרות הקיימות של שותפים עסקיים ושל לקוחות.

חדשנות

חדשנות הינה אחד מעמודי התווך האסטרטגיים של סיקה. ב-2023, החברה מתכוונת להשיג 25% מכירות עם מוצרים שהופצו בחמש השנים האחרונות. בסיקה, חדשנות מונהגת תמיד על ידי צרכי הלקוחות. לכן כל פתרון חדש של סיקה חייב ערך מוסף ללקוחות עם השפעה סביבתית משופרת.

עשיה

המטרה של סיקה היא לענות על האתגרים שבהם נפגשים הלקוחות. היום, עם השקת מוצרים חדשים כמענה לתקנות ההדוקות יותר לדבקים ולאיטום, סיקה מפתחת פתרונות חדשים כדי לענות על הדרישות העולות וגוברות בתקופה של יישומים קלים ויעילים התואמים לסביבה.

קיימות

פלטפורמת המוצרים של סיקה מציעה מענים למגמות גלובליות, כמו שיטות לצמצום משאבי בניה, חסכון באנרגיה וחומרי בניה שפולטים פחות חומרים, שיטות ייצור במהירות גבוה, ורכבים קלים יותר, בטיחותיים יותר, וידידותיים לסביבה.

יצירת קשר

    דילוג לתוכן