טיפים

הטיפ הפעם נוגע למוצר חורף המיועד למרפסות מרוצפות.
לעיתים כשל קטן באיטום מתחת לאריחי המרפסת שלנו, תזוזה של אריחים עם הזמן הגורמת לכשל ברובה ותקלות אחרות מסוג זה, מפגישות אותנו עם השכן הכועס מהדירה שמתחת.
"סיקה לסטיק 490T" הנו ציפוי שקוף אשר נדבק היטב לכל סוגי האריחים ומייצר שכבת איטום שקופה על גבי המרפסת המרוצפת.
קל לשימוש וליישום, טיפול מהיר ומונע והמרפסת שלנו אטומה לפחות לשנים הקרובות.
* כמובן שהמוצר אינו תחליף מלא לביצוע איטום תשתית נאות.
ניתן למצוא את המוצר תחת קטגורית "מערכות איטום – ממברנות אטימה נוזליות"


סיקפלקס "קריסטל קליר" הוא הבחירה המתאימה. מוצר שכל אחד רוצה להחזיק בבית.
מתאים לאיטום מסביב כיורים, אסלות, הדבקה של אסלות, מראות, שלטים, ספי חלונות, ספי פרקטים ופנלים.
אריחים שהתנתקו ממקומם, משטחי מטבח ועוד רבים אחרים.
מוצר אחד, שקוף לחלוטין, שעושה הכל בבית.
מצאו את עמוד המוצר תחת קטגוריה "אלסטומרים לאיטום – על בסיס היברידי"


סיקה סיידרסים הינה משחה מיוחדת על בסיס שרפים אקריליים, הניתנת לערבוב בשטח עם מלט אפור, מלט לבן או גבס מכל סוג. התוצאה: תערובת גמר איכותית איתה ניתן לבצע שליכט בגר, שליכט גבס, שפכטל חוץ ועוד מכוון פתרונות והכל במוצר איכותי אחד.
באמצעות פח בודד של סיקה סיידרסים ניתן לתת מענה כמעט לכל דרישות הגמר של המשפץ באתר. החומר מתאים לשימושי פנים וחוץ (בשילוב עם מלט אפור או לבן).


סיקדור 31 הנו דבק אפוקסי דו רכיבי, רב עוצמה ובעל מגוון שימושים רבים בבניה: הדבקת אלמנטים מבטון וברזל, שפכטל אפוקסי לתיקונים ולשיקום של רצפות וקירות בטון ודבק אפוקסי לעיגון קוצים.

סגמנטים רבים של גשרים ברחבי ישראל מודבקים זה לזה בסיקדור 31 בהצלחה בענף הבניה והתשתיות מזה עשרות שנים.


בכדי לטפל בפריצות מים (מים הזורמים החוצה מהקיר / הרצפה) כדאי תחילה לעצור את המים. לשם כך פותח סיקה מונופלג. חומר צמנטי מיוחד לאיטום פריצות מים.
כיצד משתמשים בחומר?
החזק מעט אבקה בידך, גלגל את כף היד למעין כדור והחזק את החומר כנגד המים. האבקה תהפוך בידך למוצק, תידבק למקור המים הפורצים ותתייבש. התוצאה תישאר דבוקה לבטון. חובה להשתמש בכפפות!


סיקה סרם 205, הנו דבק אריחים מטיפוס C2T המכיל % גבוה מאד של חומר פעיל,
תכונה ההופכת אותו לבעל כושר הדבקה גבוה לתשתיות רבות. יחד עם סיקה סרם 120 – דבק אריחים רב עובי, הם חלק ממשפחה של דבקים המתאימים לשימוש ישירות על גביי חומרי האטימה הצמנטיים של חברת סיקה כגון: סיקה טופ סיל 107 או סיקה סיל 105.


אם בימי החורף הקרים תערובות המליטה אינן מתקשות מספיק מהר או אם ברצוננו לעצור פריצות מים אך אין לנו בהישג יד מלט מהיר התקשות, כל שנצטרך הוא מספר טיפות של סיקה 4A. נוסיף את המוצר התערובת שלנו ועל ידי כך נהפוך אותה לתערובת מהירת התקשות, לביצוע תיקונים מהירים או איטום פריצות מים.
יש לעיין בדף ההוראות של המוצר לפני השימוש.


סיקה לסטיק 450 הנה ממברנת אטימה חד רכיבית על בסיס פוליאוריתן.
זהו חומר המשלב קלות יישום, מראה אסתטי ופתרון מצויין לאיטום גגות כנגד מים עומדים.

הממברנה ניתנת ליישום עצמי על ידי רולר, היא חזקה, גמישה ועמידה לאורך שנים.


סיקה גארד 680, הנו צבע לבטונים חשופים.
הוא מגיע בגרסה מגוונת ובגירסה שקופה.
לחומר 3 שימושים עיקריים:
1. הגנה ושימור הבטונים מפני קורוזיה, קרבונציה ופגעי מזג אויר ומליחות.
2. הקניית מראה אסתטי לבטון.
3. משמש כחומר אשפרה (קיורינג) של הבטון.
חברת החשמל לישראל בחרה בסיקה גארד 680 להגנה על ארובות הבטון של תחנות הכוח רדינג ואורות רבין.


סיקפלקס Pro3WF, הנו מסתיק אטימה חד רכיבי על בסיס פוליאוריתן.
הוא בעל חוזק גבוה, עמידות לתלישה, שחיקה ולחצי גזירה גבוהים, לצד עמידות טובה בכימיקלים, שמנים ודלקים. כל אלה הופכים אותו למסתיק האידיאלי למילוי תפרים ברצפות וקירות של מאצרות כימיקלים, מפעלים, מחסנים לוגיסטיים וכדומה.


ברזל זיון חשוף בבטון מסכן את עמידות המבנה עקב חדירת לחות הגורמת לחלודה בברזל וקרבונציה. ניתן לעצור הידרדרות מבנית זו על ידי טיפול בברזל בעזרת סיקה ארמטק EC-110. החומר, המכיל אינהיביטורים אנטי קורוזיביים, יאריך משמעותית את חיי הבטונים ויגן על ברזל הזיון לאורך שנים.
הטיפול בברזל מתבצע בהתזה או במריחה והנו פשוט, קל ויעיל.


אם ברצונך לפלס רצפה בעוביים דקים ובזמנים קצרים, הפתרון האידיאלי הוא סיקה לבל 100. זוהי מדה מתפלסת, לעוביים של 1-10 מ”מ, מהירת התייבשות וחזקה במיוחד.
חוזק סופי מגיע ל > 50N/mm² מה שהופך אותה למתאימה ליישום כתשתית למערכות ציפוי. ניתן לדרוך על המדה כבר לאחר 3 שעות ב 25ºc. המדה אינה מתאימה ליישום בתנאי חוץ. לתנאי חוץ יש להשתמש ב SIKA LEVEL 25


סיליקון ניטראלי, הנו סיליקון אשר בתהליך התייבשותו אינו יוצר ריאקציה כימית ואינו פולט חלקיקים רעילים לאויר. בנוסף, סיליקון ניטראלי רגיש פחות להיוצרות והצטברות של עובש ופרטיות לאורך חיי החומר. סיליקון שכזה מתאים לשימוש במקומות הומי אדם, במגע עם תעשיות המזון, מפעלי תרופות וחדרים נקיים.
סיקה סיל C הנו סיליקון ניטראלי חזק במיוחד של חברת סיקה המתאים ליישומים סניטרים והדבקה של מגוון תשתיות.


עצרי מים הנם פרופילים מתנפחים המשמשים ליישום בהפסקות יציקה וכהגנה אקטיבית מפני חדירת מים. חובה ליישמם על תשתית ישרה.
לצורך כך פותח סיקה סוול S, מסתיק אטימה מתנפח המשמש ליישור הקרקע מתחת לעצרי מים ולהדבקת לתשתית, גם ביישומים אנכיים.
יכולתו להתנפח לאחר הייבוש, היא התורמת להתאמתו לשימוש עם עצרי המים המתנפחים.


סיקפלור 2530W, הנו צבע אפוקסי אקולוגי על בסיס מים. מראה החומר מט-משי והוא מתאים לצביעה של קירות ורצפות לעמידות בפני שחיקה, בקטריות, כימיקלים ועוד.
מתאים במיוחד לשימוש בחניונים, מפעלי תרופות, מפעלי מזון וכל מקום אחר בו נדרשת עמידות טובה לצד דרישה למוצרים ירוקים וידידותיים לסביבה הבאים במדע עם מזון, תרופות וסניטריה.


דייס צמנטי, או כפי שמכונה “גראוט” הנו למעשה בטון מתוחכם אשר בעזרת תוספים מיוחדים מגיע לחוזק גבוה, מתפשט, אינו מתכווץ ומתקשה במהירות. סיקה גראוט 214/90 הנו דייס צמנטי מתפלס המגיע לחוזקים של כ 90kN/mm² לאחר 28 יום מתאריך היציקה ומתאים לעיגון, ביסוס ושיקום של אלמנטים רבים בתחום הבניה.


בכדי לצפות רצפת בטון חדשה בציפויים כגון: אפוקסי, פוליאוריתן וכדומה, יש להמתין לפחות 28 יום עד לייבוש של הבטון או עד לירידת רמת הלחות בבטון אל מתחת ל 4% כדי למנוע התנתקות הציפוי. סיקפלור אפוסם 81 הנו מדה מתפלסת הנותנת מענה לבעיות מסוג זה. ניתן לצקת אותה על בטון טרי וכבר לאחר 24 שעות לבצע ציפוי אפוקסי או כל חומר אחר בלי לחשוש מרטיבות והתנתקות. סה”כ חסכון = כ 25 ימי המתנה ארוכים!


SIKASIL POOL הנו מסתיק אטימה מיוחד לבריכות שחיה, על בסיס סיליקון. הוא מציג עמידות גבוהה מאד לריכוזים גבוהים של כלור ביחד עם כושר הדבקה גבוה מאד של מגוון תשתיות כגון: עץ, מתכת, נירוסטה, פח, קרמיקה ועוד.
המוצר אידיאלי לפרטי איטום בבריכות שחיה, הדבקת גופי תאורה, איטום מסביב למעברי צנרת ועוד. המוצר עמיד בשהייה מתחת למים, עמיד לכלור ועמיד ב UV לאורך שנים.


סיקה בונד AT הנה סדרה חדשה של מסתיקים לבניה. הטכנולוגיה החדשה משלבת סיליקון ופוליאוריתן ומנצלת את היתרונות שבכל אחד מהשניים.
כך נוצר מסתיק אטימה בעל חזק כפוליאוריתן, גמיש כמו סיליקון, עמיד ל UV כפוליאוריתן, גימור חלק ומבריק של סיליקון ועוד תכונות רבות המשלבות את הטוב משני העולמות. זהו מסתיק ההדבקה והאיטום המוביל כיום מבחינה טכנולוגית..


כל שעליכם לעשות הוא למרוח את פני הבטון בסיקפלור קיורהארד 24.
זהו חומר נוזלי על בסיס סודיום סיליקט אשר במריחה פשוטה, מקשיח את פני הבטון העליונים, מוסיף להם ברק ועמידות לאבק ומשפר משמעותית את אורך חיי הרצפה. החומר יכול לשמש גם כ”קיורינג” – חומר אשפרה לבטון טרי.


סדרת תפרי ההתפשטות הססמיים של חברת סיקה נקראית SIKA JOINT.
הסדרה מונה למעלה מ 500 דגמים ופרופילים, החל מפרופילי אלומיניום, נחושת, נירוסטה, ניאופרן, וייניל אצטט מוצלב ועוד רבים. כל אלה מרכיבים את סדרת תפרי ההתפשטות המכאניים המקיפה ביותר הנמכרת כיום בישראל.
למידע נוסף והצעות מחיר פנה ליועצים הטכניים שלנו.


סדקים וחללים בקירות אשר מהוים פוטנציאל לנזילות בעתיד, ניתן לאטום עם שרף אפוקסי באמצעות הזרקה אל קיר הבטון. סיקדור 52, הנו אפוקסי דו רכיבי דליל במיוחד המיועד להזרקה. ההזרקה נעשית בקלות ע”י משאבה ידנית פשוטה. ממלאים אותה בחומר, מחברים את פיית ההזרקה לקיר ומזריקים. אין צורך בציוד יקר ובחומרים מורכבים. החומר יתקשה בתוך החללים ויאטום את התשתית לחלוטין. מומלץ להיעזר בבעל מקצוע מתחום ההזרקות.


בטון ניתן לאטום בדרכים רבות. אחת הדרכים הפופולארית והחסכונית ביותר היא להזמין בטון כשהוא כבר אטום, ישירות ממפעלי הבטון.
בקשו ממפעל הבטון להכין לכם תערובת בטון המכילה פלסטוקריט N או סיקה 1 במינון המומלץ על ידי גילאר ותקבלו לאתר בטון צפוף ואטום ליציקה היישר ממערבל הבטון.


האם הכתמים החומים שהופיעו על פני הבטון נובעים מקורוזיה בברזל הזיון?
סיקה פרוגארד 903 הנו חומר הספגה מיוחד וחדשני למניעה ועצירה של קורוזיה בברזלי זיון.
ריסוס של החומר על הבטון וספיגתו ייצור ריאקציה שבה החומר עוטף את ברזלי הזיון ומגן עליהם מפני החלדה או היווצרות קורוזיה. יעילות החומר תלויה במצב הברזל ויש לבחון יעילות הטיפול של כל מקרה לגופו.


בכדי לבצע תיקוני בטון ועבודות שיקום כגון השלמת ותיקון מדרגות ומעקות בטון, נדרש חומר צמנטי בעל עבידות המזכירה במעט פלסטלינה. בנוסף, עליו להיצמד בחוזקה לתשתיות הבטון, לא להתכווץ אחרי הייבוש ולאפשר עבודות תיקון בעוביים גבוהים.
לצורך זה פותח סיקה רפ (באנגלית REP מהמילה REPAIR) שהנו חומר שיקום מיוחד המכיל סיבים ודירוג אגרגטים ייחודי לעבודות שיקום גדולות וקטנות כאחד.


סיקה גארד 720 הנו שפכטל אטימה על בסיס אפוקסי צמנט.
לצד מראה חלק ונקי לקירות הוא מאפשר ביצוע שפכטל וטיח חוץ על קירות בטון טריים לחלוטין 24 שעות בלבד לאחר היציקה. כמו כן ניתן לצבוע על גביו בכל צבע, כולל אפוקסי כבר לאחר 24 שעות מהביצוע. סיקה גארד 720 חוסך זמן רב בביצוע ומשלב את היתרונות של חומר צמנטי וציפוי אפוקסי במוצר אחד עם חוזק שליפה של מעל 3.0kN/mm²


סיקפלור 161 הנו פריימר אפוקסי לכל מערכות סיקפלור לרצפות, בשל היותו שקוף, יכול לשמש גם כציפוי הרצפה הסופי כאשר נדרש ציפוי שקוף ומבריק ישירות על גבי הבטון. הציפוי השקוף מומלץ לביצוע בעובי מקסימלי של 500 מיקרון כדי לשמור על מראה שקוף ומבריק.
סיקפלור 161 מכהה את גוון הבטון כאשר נעשה בו שימוש כסילר אפוקסי שקוף.
ביציקה ניתן לבצע שכבה של עד 8 מ”מ.


סיקה פלסטיק הנה ממברנת אטימה פולימרית על בסיס אקרילי לאיטום גגות, גמישה מאד (500%) ולבנה. היא קלה למריחה ברולר או מברשת ומתאימה למגוון רחב מאד של שימושים כגון תיקונים על גבי יריעות ביטומניות, הלבנה של גגות בטון / יריעות, איטום פרטי חיבורים ויציאות צנרת ואיטום כולל לגגות בפני מים עומדים ורטיבות לאורך שנים. החומר סמיך במיוחד וניתן לדילול במים כפריימר לתשתיות סופגות במיוחד.


SIKA JOINT 1000 הנו פרופיל אטימה מספוג ייחודי לאיטום של תפרי התפשטות. הוא עמיד ב UV לאורך שנים ומיושם בלחיצה אל תוך התפר והדבקה לדפנות באמצעות אפוקסי. זוהי דרך קלה ומהירה לאיטום תפרים בחומר אלסטי, חזק ועמיד בשחיקה לאורך שנים. SIKA JOINT 1000 חוסך עלויות של פרופילי תפר ססמיים יקרים ומציג עלויות התקנה נמוכות יחסית לאלטרנטיבה. הפרופיל מתאים לתפרים ברוחב של 20-150 ס”מ.


בכדי לאטום פרטי אלומיניום בדלתות וחלונות, גגות פח, מרזבים, ארובות ועוד בצורה קלה ויעילה ניתן להשתמש בסיקה מולטיסיל. זוהי יריעה על בסיס ביטומני, הארוזה בגלילים של 10 מ’ וברוחב 10-15 ס”מ. היא קלה לשימוש, נדבקת מעצמה ומאפשרת ביצוע תיקונים ואיטום ביעילות ללא ידע מוקדם וללא ציוד נוסף. היריעה נדבקת למגוון רחב של תשתיות, עמידה ב UV לאורך שנים וגמישה לגישור על סדקים גם בתנאים של קור.


את חומרי האיטום והשיקום של חברת סיקה ניתן להשיג גם באריזות קטנות הנקראות מיניפק.
סיקה טופ סיל 107 למשל, שהנו חומר איטום צמנטי, בגירסת אריזה קטנה יקרא “מיניפק איטום”. סיקה רפ, חומר השיקום, ייקרא “מיניפק תיקונים”.
לפרטים נוספים והזמנת המוצרים לחנות אנא צרו קשר עם אנשי המכירות של חברת גילאר.


סיקה סרם TG הנה רובה אקרילית איכותית במיוחד לאיטום מישקים. ניתן להשיגה ב 28 גוונים שונים וכן בגוונים על פי בחירה אישית של הלקוח (כתלות בגודל ההזמנה). היא זמינה בגדלי אריזה שונים וכן בגירסה דו רכיבית מיוחדת לחדרים רטובים, תנאי חוץ קשים ובריכות שחיה. הרובה של חברת סיקה אטומה במיוחד תודות לריכוז פולימרים גבוה, עמידה בשחיקה ובעלת חוזקי לחיצה של 40N/mm² וכפיפה של > 5N/mm²


רצפות שחיקה הינן רצפות בטון אשר בתוספת פיזור קוורץ צורני ואגרגטים שונים והחלקה על ידי הליקופטר מקבלות חיזוק של פני הבטון העליונים והופכות ועמידותן לשחיקה גוברת.
סיקפלור 1 – מטאל הנה תערובת שחיקה המכילה סגסוגות מתכת וקרבורונדום אשר לאחר טיפול ברצפת הבטון, פיזור והחלקה, מקנות לבטון חוזקי שחיקה עד פי 50 מבטון B400 סטנדרטי.


מונוטופ 610 הנו חומר צמנטי אשר בערבוב עם מים יוצר משחה לטיפול בברזלי זיון. הוא מכיל אינהיביטורים אנטי קורוזיביים וכמויות גדולות של פולימרים. לחומר שימוש נוסף והוא מתפקד גם כפריימר או מקשר הידבקות בין בטונים ישנים ליציקות בטון חדשות. מונוטופ 610 הנו מוצר חד רכיבי, קל לשימוש החוסך זמן וכסף לקבלן.


CET הנה טכנולוגית איטום היברידית חדשה המשלבת פולימרים על בסיס אקרילט עם פוליאוריתן על בסיס מים.
התוצאה: סיקה לסטיק 560. חומר איטום וממברנה לגגות ופרטי איטום, הניתנת למריחה על גביי מגוון תשתיות, כולל יריעות ביטומניות. החומר בעל כושר הידבקות גבוה, גמיש, אקונומי, עמיד מאד ב UV ומשלב אחריות לאיטום של עד 15 שנה, יותר מכל חומר איטום אחר בשוק.


בצביעת קירות חוץ נדרש שימוש בצבע גמיש אשר מסוגל לפצות על סדיקה ותנועת הבטונים של המבנה כתוצאה משינויי מזג אויר והשפעות סביבתיות. סיקה גארד 550W הנו צבע אקרילי גמיש לקירות חוץ המציג תכונות של עמידות גבוהה בשחיקה, גמישות גם בטמפרטורות נמוכות וגישור על סדקים. החומר אקולוגי, חסר ריח וידידותי לסביבה. הוא מספק הגנה לבטונים ואיטום יעיל של התשתית. ניתן להשיג בכל גוון RAL על פי דרישת הלקוח.


סיקפלור 264 הנו צבע אפוקסי דו רכיבי מבריק ואסתטי במיוחד לצביעה של משטחי בטון. החומר מיושם בקלות על ידי רולר או בהתזה ופופולארי מאד במפעלים, חניונים, רמפות טעינה, תחנות דלק ומיסעות ברחבי ישראל.
בשל מראיהו, תכונותיו ועמידותו הגבוהים, יושם סיקפלור 264 בלמעלה מ 1,000,000 מ”ר בהצלחה בישראל בלבד. ניתן להשיג בכל גוון RAL ע”פ דרישה.


סיקה קור EG-5 הנו צבע פוליאוריתני לצביעה והגנה על מתכות מפני קורוזיה, UV ושחיקה.
בסיס כימי פוליאוריתני מקנה לו עמידות בתנאי חוץ לאורך שנים. הוא שומר על גוון הצבע גם בתנאי חום ומראה הציפוי נשאר אסתטי.
בשימוש עם פריימר שונה, יכול הצבע לשמש גם כצבע לצביעה של משטחי בטון בשכבות דקות.


צבעים וציפויים על בסיס פוליאוריתן פופולאריים ביותר בשל יכולתם לעמוד לאורך שנים בקרינת שמש. עובדה זו הופכת אותם לשימושיים במיוחד לחניונים פתוחים, איזורי הטענה החשופים לשמש וכצבע למשטחי בטון בכל שטח פתוח. סיקפלור 359N הנו ציפוי/צבע ע”ב פוליאוריתן דו רכיבי אלסטי לצביעה וציפוי ע”ג מערכות קיימות או כמערכת. החומר בעל מראה אסתטי, מט-משי ועמיד בכימיקלים. ניתן להשיג בכל גוון RAL ע”פ דרישה.


בד”כ תידרש לבצע חיזוק של תשתית המבנה והעמודים התומכים עם קונסטרוקציות פלדה. כיום ניתן לבצע חיזוקים מעין זה בקלות ובמהירות על ידי שימוש ביריעות סיבי פחמן מסוג SIKA WRAP. ליפוף והדבקה על ידי אפוקסי הופכים את חיזוק בסיס המבנה לפשוט, מהיר וחסכוני יותר בעלויות. היועצים הטכניים של חברת גילאר ישמחו לעזור לך בחישוב הכמויות הנדרשות לפרוייקט.


בכדי לעצור פריצות מים במבני בטון נהוג להזריק אל קירות המבנה חומר המתנפח במגע עם המים, בלחץ גבוה.
SIKA INJECTION 101 הנו קצף פוליאוריתני דו רכיבי להזרקה המתנפח במגע עם מים במהירות נמוכה של עד כדי 6 שניות ממגע ומתנפח עד פי 40 מנפחו המקורי על מנת לעצור את פריצות המים ולאפשר את המשך הטיפול באיטום התשתית.


סיקה בונד T52 הנו דבק לעץ ופרקט בהדבקה מלאה, על בסיס פוליאריתן. לצד היותו דבק רב עוצמה בעל כושר הדבקה גבוה, הוא בעל תכונה של אלסטיות תמידית המאפשרת לדבק לפצות על תנועות ההתכווצות וההתפשטות של העץ ולעמוד בשינויים אלה בהצלחה לאורך זמן. סיקה בונד T52 משמש גם כמחיצה אקוסטית ומפחית רעשים כתוצאה מפגיעה והליכה על רצפת העץ של עד 12 דציבלים.


לכל עבודת תפרים המבוצעת עם סדרת מוצרי סיקפלקס מומלץ להשתמש בסיקה פריימר WASP (נקרא גם סיקה פריימר 3N) . סיקה פריימר WASP הנו פריימר על בסיס אפוקסי חד רכיבי המשפר את הידבקות המסתיק לתשתיות עץ, מתכות, בטון ואבן ומאפשר לתפרים להישאר חזקים ולהיראות במיטבם גם לאחר שנים רבות.


סיקפלקס 2C הנו מסתיק אטימה דו רכיבי מתפלס. למסתיק כושר הידבקות גבוה לתשתיות רבות והוא בעל גמישות רבה ועמידות רבה בשחיקה, תכונה ההופכת אותו לאטרקטיבי ביותר לשימוש ברצפות. נותר רק לשפוך את המסתיק אל תוך התפר. המסתיק יתפלס ויבצע את עבודת המילוי. מילוי אחיד ואסתטי מובטח.


סיקה פיקס RSM הנו דייס צמנטי נוזלי מיוחד, המתאים במיוחד לתיקונים ומילוי חללים באופן מהיר בבטון ובאספלט. ניתן לנסוע על גבי התיקון או על גביי הבטון כבר לאחר כשעה אחת בלבד ב 25ºc הודות לכושר ייבוש מהיר וחוזקים גבוהים בשלבים מוקדמים. בשל דירוג אגרגטים עדין החומר בעל כושר התפלסות גבוה ומראה אסתטי לאחר הייבוש הסופי.


סיקדור 42 הנו גראוט אפוקסי המתפקד באופן דומה לגראוט / דייס. ניתן לבצע יציקות בעוביים גבוהים בשכבה אחת וחוזקים מהירים של כ 80N/mm² לאחר 24 שעות
ו 110N/mm² לאחר 7 ימים – זמן הייבוש הסופי.
החומר תלת רכיבי ומגיע בערכות מדודות לנוחיות המשתמש.


סיקדור 12 פרונטו הנו גראוט על בסיס PMMA המגיע לחוזקים של 75N/mm² לאחר 60 דקות בלבד מביצוע התיקון. עובדה זו הופכת אותו לחומר התיקון האופטימלי במקומות בהם הזמן הנו גורם מכריע.
סיקדור 12 פרונטו הנו חומר המתאים לביצוע על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד.


סיקה סרדור הנו חומר ציפוי דק עובי על בסיס פוליאתילן המיושם בקלות בעזרת מגבים או באמצעות מכונות לניקוי רצפה ויוצר שכבת הגנה שקופה ואסתטית על גביי ציפוי הרצפה. השכבה מוסיפה כ 25-50 מיקרון לעובי הציפוי ושומרת על מראהו האסתטי למשך זמן רב יותר. מתאים לכל מערכות סיקפלור.


סיקה סוול A הנו עצר מים חדשני המיוצר בטכנולוגיה ייחודית, על בסיס אקרילט. תכונותיו של האקרילט מאפשרות לעצר להתנפח ולחזור לנפחו המקורי אין ספור פעמים לאחר מגע עם מים. צפיפותו ותגובותיו הכימיות מאפשרות לו להתנפח רק לכיוון ממנו באים המים ולחסוך עומסים מיותרים על התשתית. הוא מסוגל להתנפח אל תוך חללים קטנים במיוחד. העצר תחרותי ואקונומי אל מול פתרונות ותיקים יותר.


סיקפלור 263SL הנו אפוקסי דו רכיבי מתפלס רב עובי המאפשר לצקת 1-8 מ”מ בשכבה אחת. החומר מסופק עם קוורץ מסוג סיקדור 504 וביחס ערבוב של 1:1 מציג תכונות התפלסות מצויינות לצד מראה אסתטי, עמידות בכימיקלים, עמידות מצויינת בשחיקה, מבחר גוונים רחב ביותר ומחיר תחרותי.
לפרטים נוספים אנא פנה לאנשי המכירות.


סיקפלקס 11FC הוא חומר פוליאוריתני ותיק ואיכותי ביותר המוכח במיליוני מטרים של איטום בישראל כחומר בעל יכולת משולשת: איטום, הדבקה ומילוי סדקים. המוצר מבצע את השלושה באיכות חסרת פשרות ומתאים למגוון רחב מאד של תשתיות כגון: עץ, מתכות, PVC, פלסטיק, בטון, אבן טבעית, פורצלן, קרמיקה ורבים אחרים.


סיקה קור 6630 הנו צבע ייחודי למתכות. הוא מאפשר צביעה של תשתיות אלומיניום, ברזל שחור, פלדה, פח מגולוון, נירוסטה וכד’ וההכנה הנדרשת הנה מינימלית.
ניתן לצבוע ע”ג ציפויים ישנים בקלות, במהירות ותוך קבלת תוצאות אסתטיות.
לסיקה קור 6630 תכונות אנטי קורוזיביות מצויינות ועמידות מעולה בתנאי מזג אויר קשים, חום גבוה וחשיפה ממושכת ל UV. ניתן להשיג בכל גוון RAL על פי דרישה.


סיקה איגולפלקס הנו חומר איטום ביטומני לאיטום חדרים רטובים המציג תכונות מצויינות של היקשרות לתשתיות צמנטיות, גמישות ועמידות לאורך שנים. הוא מגיע בשני דגמים: איגולפלקס 101 חד רכיבי מועשר בפוליסטירן, רב עובי.
איגולפלקס 201 דו רכיבי, מועשר ומשוריין לאיזורים בהם נדרשת עמידות בלחצים הידרוסטטיים גבוהים, וגישור תמידי על סדקים.


סיקה סיל טייפ S הנו סרט אטימה לשימוש בשילוב עם חומרי אטימה צמנטיים. הוא מאפשר איטום של מישקים ומפגשי רצפה/קיר ללא צורך בבניה של רולקות אוטמות או מילוי על ידי חומר האיטום. מניחים את הסרט על הפינה ומורחים עליו את חומר האיטום. רשת עיגון בשתי שפתותיו מעגנת את הסרט למקומו והוא נדבק לתשתית יחד עם חומר האיטום. מתאים לשימוש עם מגוון מוצרי סיקה לאיטום (105, 107, 107 אלסטיק, לסטיק 150).


סיקה FUKO הנה צינורית הזרקה ייחודית לחברת סיקה המאפשרת הזרקה של מגוון חומרים לתשתיות בניין. מומחי ההזרקה מעדיפים להשתמש בצינורית זו בשל:
היותה: אטרקטיבית במחיר, מרחק נוח בין היציאות – עד 10 מ’, ניתנת להזרקה מחדש עם חומרים שטיפים במים, מאפשרת פיזור אחיד של חומר ההזרקה בשל פטנט ייחודי, עמידה ביותר לאורך שנים בתוך הבטון בזכות ציפוי והגנה מסביב לצינורית. לפרטים פנה ליועצי האיטום של חברת גילאר.


ניתן לחזק כל תערובת צמנטית באמצעות מוספים מיוחדים אשר ניתן להוסיפם לתערובת בזמן היציקה. באם מדובר ברצפת בטון, דייס צמנטי, עבודות עיגון וביטון של מעקות או מדרגות, תוספת של סיקה לטקס סופר מדולל 1:1 במים תשפר משמעותית את חוזק הבטון, זמן ההתייבשות, עמידותו בסדיקה וכושר השחיקה של פני הבטון העליונים. מומלץ לכל עבודה הדורשת ביצועים טובים יותר מתערובת מלט רגילה.


סיקפלור פור-סם (באנגלית PUR-CEM) הנו חומר ייחודי לציפוי רצפות המבוסס על שילוב בין פוליאוריתן לצמנט.
לצד עמידות גבוהה מאד בכימיקלים, הוא עמיד מאד להולם ושחיקה, שטיפות של הרצפה בקיטור ושוק תרמי.
מתאים במיוחד למפעלי מזון, מחלבות, יקבים ואיזורים בעלי דרישות מיוחדות.


לאיטום משטחים מעץ, במיוחד משטחי “DECK” הבנויים מקורות עץ המונחות במקביל זו לזו, בחצרות בתים, אולמות תצוגה, בריכות שחיה וכד’ יש לעשות שימוש בחומר אטימה מיוחד אשר נקשר היטב לעץ וכן ניתן לשיוף לאחר ביצוע האיטום לקבלת מראה אחיד עם הקורות.
סיקפלקס T6 מצטיין בכל תכונותיו כחומר אטימה למשטחי דק מעץ ושומר על תכונותיו לאורף שנים ועל משטח עץ אסתטי ואטום.


איטום זכוכית באמצעות סיליקון הנו פתרון פשוט, קל ונוח. אולם, כאשר נדרש איטום של בריכות דגים, מי שתיה וסביבות בקטריאליות, נדרש סיליקון בעל האישורים המתאימים.
סיקה סיל DW הנו סיליקון המאושר לשימוש עם מי שתיה, ידידותי לסביבה, ניטראלי בהרכבו הכימי ובעל גימור אסתטי ואחיד.
זמין בהזמנות מיוחדות בלבד. אנא צרו קשר עם המחלקה הטכנית בכל שאלה או בקשה.